UPOZORNĚNÍ - Od 4.7. do 15.7. je z důvodu dovolené pozastavena expedice zásilek. Děkujeme za pochopení

Vonné vosky do aromalamp Aoife 6 kusů

Kód: 1242
Český výrobek
286 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Objevte symfonii vůní s naší kolekcí vonných vosků Aoife, pečlivě vytvořenou tak, aby ladila s vaší aromalampou. Tato nádherná sada šesti sójových vosků s přírodním zdobením je ódou na umění, které obohatí nejen čichové pohárky, ale i pohodu a klid vašeho domova.

Stylová dárková krabička obsahuje sadu 6 kusů vosků: malina, lesní jahoda, mango, citrón, pomeranč a bergamot.

Aoife je podle irské legendy princezna bojovnice, které je známá svou statečností a krásou. Proč si nedopřát i kousek vonné krásy při domácí relaxaci.

Materiál pro výrobu našich svíček odebíráme od certifikovaných dodavatelů. Za kvalitu a transparentní ceny si ručíme, proto naše svíčky nenajdete na slevových portálech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malina: Vůně malin v aromaterapii je často šťavnatá a pikantní, připomíná letní ovoce zralé ke sběru. Je to sladká, ale zároveň lehce trpká vůně, která může evokovat štěstí a spokojenost, připomínající volnou procházku bobulovým ostružiním vyhřívajícím se v teplých slunečních paprscích.

Lesní jahoda: Vůně lesních jahod je ve srovnání s jejich pěstovanými příbuznými intenzivnější. Má čistý, svěží profil, který dokáže člověka přenést na lesní mýtinu posetou těmito drobnými, ale silně vonícími divokými plody. Je povznášející a může podněcovat pocity nostalgie po bezstarostných, mladistvých dnech.

Mango: Vůně manga je svěží, tropická a bohatá, často popisovaná jako koktejl broskví, ananasu a jemných citrusových tónů. Je to teplá a příjemná vůně, kterou lze použít ke snížení stresu a úzkosti, často přenese mysl do tropického ráje a navodí pocit radosti a uvolnění.

Citrón: Je jednou z nejživějších vůní v aromaterapii, která se vyznačuje čistým a pronikavě svěžím citrusovým buketem. Tato vůně je často spojována s čistotou, vitalitou a osvěžující energií. Je známo, že stimuluje koncentraci, pomáhá při rozhodování a očišťuje mysl od emocionálního nepořádku.

Pomeranč: Vůně pomeranče v aromaterapii je teplá, sladká a veselá. Stejně jako čerstvě oloupané ovoce dokáže okamžitě zvednout náladu a rozjasnit ducha. Uklidňující a důvěrně známá vůně dokáže snížit stres, navodit pocit radosti a často se používá k vytvoření útulné, příjemné atmosféry.

Bergamot: Nabízí komplexní citrusovou vůni, je kořeněný i sladký, s lehkým květinovým podtónem. Bergamot je jemnější než ostatní citrusové oleje a často se používá ke zmírnění napětí a úzkosti. Říká se, že vůně bergamotu pomáhá s emocionální rovnováhou a vytváří povznášející a zároveň uvolňující atmosféru.

Co získáte nákupem vonného vosku:

  • kvalitně ručně zpracovaný vonný vosk
  • vonný vosk bez chemických aditiv
  • vonný vosk z čistě přírodního sójového vosku
  • vonný vosk obohacený přírodním posypem
  • vonný vosk s příjemnou vyváženou vůní maliny, lesní jahody, manga, citrónu, pomeranče a bergamotu.

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

  • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
  • Vosk skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
  • Vosk s aromalampou umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
  • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Vonný vosk není dětská hračka!
  • Parfémy pro vonné vosky a esenciální oleje obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

Okrasný posyp, který je součástí vosku je čistě přírodní materiál, proto může časem docházet ke změně intenzity barvy (vyblednutí, zhnědnutí apod.). Tento jev je zcela normální.

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonný vosk do aromalampy
Složení: 100% sójový vosk, přírodní zdobení dle vůně
Barva vosku: bílá
Rozměry vosku: průměr 4cm, výška 2cm
Váha kostky vosku: 20 gramů
Specifikace vůně: malina, lesní jahoda, mango, citron, pomeranč, bergamot
Rozměry krabičky: 13,5x9,5x3cm
Složení krabičky: přírodní karton, jutový provázek, průhledná plastová fólie
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.