Sójová vonná svíčka vůně Malina

Kód: 871
Akce Český výrobek
298 Kč –6 %
malina detail 05 07 2023
298 Kč –6 % 278 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

100% přírodní sójová dekorativní svíčka ve 200 ml skle s vůní červené maliny, okrasným zdobením ze sušených plodů a vymodelovanými voskovými malinami , dvěma knoty, stylovým víčkem a dobou hoření více než 50 hodin.

Voňavé malinové pokušení ve svíčce rozvibruje vaše chuťové pohárky a vzpomenete si na jedinečnou chuť a vůni sladkých malin, kterou si od dětství pamatujete. Jsou to ty červené a zralé letní maliny, které jste trhali s babičkou, maminkou nebo kamarády a měli od nich červeně zabarvenou pusu, jazyk i oblečení.

Pro výrobu svíčky využíváme pouze 100% přírodní sójový vosk bez parafínu a chemických aditiv. Jedná se o svíčku ve skle s dvojitým bavlněným knotem, současně je svíčka opatřena stylově obaleným víčkem. Zdobení uvnitř svíčky je pouze z přírodního materiálu, u této svíčky se jedná o sušené maliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejvýznamnějších atributů vůně malin je jejich přirozená sladkost. Vůně odráží chuť ovoce a připomíná cukry, které jsou ve zralých malinách tak výrazné a jak se dá očekávat od bobulovitého ovoce, je vůně výrazně ovocná. Má v sobě šťavnatost, která připomíná léto a čerstvou úrodu. Vůně malin je kromě sladkosti také trpká, což jí dodává komplexnost a hloubku. Tento pikantní tón je výraznější ve vůních pocházejících z čerstvějších, méně zralých malin.

Vůně malin je často popisována jako jemná ve srovnání s robustnějšími ovocnými vůněmi, jako je pomeranč nebo jablko. Její lehkost může vyvolávat pocit elegance a sofistikovanosti. Někteří lidé si v malinové vůni všimnou jemných květinových tónů.

Vůně malin může v mnoha lidech vyvolat nostalgické pocity, často se jim vybaví vzpomínky na dětství, kdy jedli čerstvé maliny nebo si pochutnávali na dobrotách s malinovou příchutí.

Co získáte nákupem svíčky:

Myslíme na přírodu, proto při výrobě využíváme materiály, které se dají recyklovat nebo využít i na něco jiného. Obal od dekorační vyhořelé svíčky můžete využít například jako skleničku s víčkem na koření nebo bylinky, fantazii se meze nekladou.

 • kvalitně ručně zpracovanou vonnou svíčku ve skle se stylovým víčkem
 • svíčku bez chemických aditiv
 • svíčku z čistě přírodního sójového vosku
 • svíčku s příjemnou malinovou vůní
 • svíčku s dvěma bavlněnými knoty s možností samostatného zapálení
 • svíčku s dlouhou dobou hoření (minimálně 50 hodin s ohledem na techniky zapalování)
 • zajímavou dekoraci do bytu, domu, terasu apod.
 • další ekologické využití skleněného obalu od svíčky
 • 100% vegan

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

 • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
 • Svíčku skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
 • Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
 • Při zapalování svíčky dbejte na vlastní bezpečnost i bezpečnost svého okolí!
 • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Svíčka není dětská hračka!
 • Nevyhazujte nedohaslou svíčku do odpadkového koše!
 • Parfémy pro svíčky a esenciální oleje obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Návod a bezpečnostní pokyny ke stažení (PDF)!

Doplňkové parametry

Kategorie: České vonné svíčky se zdobením
Složení: sklo, 100% sójový vosk, parfém určený pro svíčky, bavlněný knot, kov, papír, jutový provázek, sušené maliny
Rozměry: průměr 7,5 cm, výška 7 cm, délka knotů 0,5 cm
Objem: 200 ml
Váha: 340 gramů (včetně skleněného obalu)
Charakteristika vůně: svěží, sladká, malina
Text na štítku svíčky: Malinové pokušení
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.