Vonný vosk do aromalampy Amour

Kód: 244
Český výrobek
178 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Přírodní sójový vosk pro aromalampy s vůní růže, jasmínu a vetiveru. Tvar srdce, zdobené jemnými třpytkami. Vosky jsou uloženy v papírové krabičce.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: sójový vosk, parfém pro svíčky a vosky, třpytky.
Specifikace vůně: turecká růže, jasmín, vetiver (jemně laděné romantické květinové tóny prolínající se s vášnivou lehkou exotickou bohatostí).
Rozměry: cca 3,5 cm x 2,5 cm x 1 cm (kus) 

Rozměry krabičky: výška: 6,5 cm, průměr: 8,5 cm

Váha kompletní sady: cca 70 gramů

Vonný vosk je primárně určen pro aromalampy!

Co získáte nákupem vonného vosku:

  • kvalitně a ručně odlitý vosk do tvaru srdce
  • vonný vosk bez bez chemických aditiv, které využívají zejména levné vosky v hypermarketech
  • čistě přírodní sójový vosk
  • vonný vosk s příjemnou neagresivní vůní růže, jasmínu a vetiveru

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

  • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm a horkými předměty!
  • Vosk skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
  • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Vosk není dětská hračka ani potravina! V případě požití vyhledejte odbornou lékařkou pomoc.
  • Parfémy pro svíčky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

Proč zvolit čistě přírodní sójový vosk pro aromalampy místo votivní svíce? Vonné votivní svíce jsou často vyráběny a dobarvovány a upracovány aditivy a ropnými produkty, jejich vůně bývá často velice intenzivní až dráždivá. Oproti tomu náš přírodní sójový vosk s vůní jablka a skořice nepoužívá žádná aditiva a intenzitu vůně se snažíme odladit na střední, spíše decentní intenzitu.

Okrasný posyp, který je součástí vosku je čistě přírodní materiál, proto může časem docházet ke změně intenzity barvy (vyblednutí, zhnědnutí apod.). Tento jev je zcela normální.

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.