Vonný vosk do aromalampy Růže

Kód: 1339
178 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vonný vosk s vůní a tvaru růže, dekorovaný jemnými zlatými třpytkami. Balení také obsahuje sušené plátky růží, které lze spolu s voskem umístit do aromalapy. Vosky jsou uloženy v papírové krabičce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co získáte nákupem vonného vosku:

  • kvalitně a ručně odlitý vosk do tvaru růže
  • vonný vosk bez bez chemických aditiv
  • čistě přírodní sójový vosk
  • vonný vosk s příjemnou neagresivní vůní růže

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

  • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm a horkými předměty!
  • Vosk skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
  • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Vosk není dětská hračka ani potravina! V případě požití vyhledejte odbornou lékařkou pomoc.
  • Parfémy pro svíčky  a vosky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Rozehřívat vosky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

Proč zvolit čistě přírodní sójový vosk pro aromalampy místo votivní svíce? Vonné votivní svíce jsou často vyráběny a dobarvovány a upracovány aditivy a ropnými produkty, jejich vůně bývá často velice intenzivní až dráždivá. Oproti tomu náš přírodní sójový vosk s vůní růže nepoužívá žádná aditiva a intenzitu vůně se snažíme odladit na střední, spíše decentní intenzitu.

Okrasný posyp, který je součástí vosku je čistě přírodní materiál, proto může časem docházet ke změně intenzity barvy (vyblednutí, zhnědnutí apod.). Tento jev je zcela normální.

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonný vosk do aromalampy
Složení: sójový vosk, parfém pro svíčky a vosky, sušené květy a třpytky
Rozměry vosku: 2 cm x 1 cm (1 kus)
Váha sady: 70 gramů
Rozměr krabičky: výška: 6,5 cm, průměr: 8,5 cm
Specifikace vůně: květinová vůně, růže
Barva vosku: světle růžová
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.