Svíčka s krystaly znamení zvěrokruhu Beran

Kód: 987
Český výrobek
368 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

100% přírodní sójová dekorativní svíčka s krystaly jaspisu, granátu a tygřího oka, vůní cedrového dřeva, okrasným posypem sušené jeřabiny, bavlněným knotem,  dobou hoření více než 40 hodin ve 160 ml hnědém skle se stylovým víčkem.

Objevte okouzlující půvab svíčky s krystaly pro znamení zvěrokruhu, pečlivě vytvořené pro energické a odvážné Berany. Tato nádherná svíčka je harmonickým spojením tradičního řemeslného umění a nebeské inspirace, naplněná vybranými krystaly, které hluboce rezonují s průbojným duchem Berana. Každá svíčka je pokladnicí živých barev a osvěžujících vůní, které mají povznést prostor pocitem energie a nezkrotné síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znamení zvěrokruhu Beran
Charakteristika: odvážný, iniciativní, temperamentní
Datum
21. březen až 20. duben
Živel: oheň
Barva: červená
Kameny: jaspis, granát, tygří oko
Vůně: cedrové dřevo

Beran je prvním znamením zvěrokruhu. Lidé narození mezi 21. březnem a 19. dubnem jsou považováni za Berany a jsou známí svou odvahou, rozhodností a přirozenými vůdčími schopnostmi.

Berani jsou rození vůdci a jsou známí svým nezávislým duchem a touhou přijímat výzvy a řešit nové projekty. Jsou sebevědomí, asertivní a často se ujímají vedení v každé situaci, což z nich činí efektivní vůdce a řešitele problémů. Jsou také známí svou odvahou a ochotou riskovat, což často vede k úspěchu a kariérnímu postupu.

V osobním životě jsou Berani známí svým nadšením a chutí do života. Jsou energičtí a spontánní a rádi zkoušejí nové věci a zažívají nová dobrodružství. Jsou také nezávislí a cení si své svobody a často je přitahují partneři, kteří jsou také sebevědomí a sebejistí.

Berani však mohou mít také tendenci být impulzivní a horkokrevní a někdy mohou jednat bez rozmyslu. Jsou také známí svou soutěživou povahou a touhou být nejlepší, což může někdy vést ke konfliktům s ostatními.

Navzdory těmto problémům jsou vysoce ceněni pro svou odvahu, rozhodnost a vůdčí schopnosti. Jsou to rození průkopníci, kteří jsou vždy připraveni přijmout nové výzvy a stát v čele. Ať už v osobním nebo profesním životě, pohání je touha pozitivně ovlivnit život a žít naplno.

Živel Oheň

Element Oheň je synonymem pro přeměnu, dynamiku a intenzitu. Symbolizuje proces přechodu a schopnost převádět nápady na realitu. Oheň přináší světlo i teplotu, je zdrojem inspirace a destrukce, odražející mocnou energii touhy, smělosti a aspirací. Je příznačný pro vůdčí schopnosti, statečnost a pevnou vůli. V ekosystémech slouží jako mechanismus regenerace, když likviduje stávající vegetaci pro růst nového života. V osobním rozvoji oheň symbolizuje naše nezastavitelné úsilí, touhu po úspěchu a schopnost uvádět do pohybu změny. Učí nás najít harmonii mezi energií a ovládáním našich vášní, zdůrazňující proměnlivost našich cílů a ambic.

Co získáte nákupem svíčky:

Myslíme na přírodu, proto při výrobě využíváme materiály, které se dají recyklovat nebo využít i na něco jiného. Obal od dekorační vyhořelé svíčky můžete využít například jako skleničku s víčkem na koření nebo bylinky, fantazii se meze nekladou.

 • kvalitně ručně zpracovanou vonnou svíčku ve skle s víčkem
 • svíčku bez chemických aditiv
 • svíčku z čistě přírodního sójového vosku
 • svíčku s příjemnou vůní cedrového dřeva
 • svíčku s přírodním zdobením - sušená jeřabina
 • svíčku s drahými kameny - jaspis, granát, tygří oko
 • svíčku s bavlněným knotem
 • svíčku s dlouhou dobou hoření (minimálně 40 hodin s ohledem na techniky zapalování)
 • zajímavou dekoraci pro nadšence horoskopů do bytu, domu, terasu apod.
 • další ekologické využití skleněného obalu od svíčky

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

 • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
 • Svíčku skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
 • Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
 • Při zapalování svíčky dbejte na vlastní bezpečnost i bezpečnost svého okolí!
 • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Svíčka není dětská hračka!
 • Nevyhazujte nedohaslou svíčku do odpadkového koše!
 • Parfémy pro svíčky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Návod a bezpečnostní pokyny ke stažení (PDF)!

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky znamení zvěrokruhu
Složení: sklo, 100% sójový vosk, parfém určený pro svíčky, bavlněný knot, kov, plast, papír, sušená jeřabina
Rozměry: průměr cca 6 cm, výška 8 cm, délka knotů cca 0,5 cm
Objem: 160 ml
Váha: 330 gramů (včetně skleněného obalu)
Charakteristika vůně: cedrové dřevo
Minerální kameny: jaspis, granát, tygří oko
Text na štítku svíčky: kombinace textu
Specifikace: český výrobek
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VT Avatar autora | 28.11.2022
Krásná svíčka, je to darek, takže zatím nemohu posoudit jak voní, ale rozhodně krásně vypadá :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.