Dárek svíčka Pro tetičku, tetu

Kód: 979
Akce Český výrobek
328 Kč –9 %
teticka main
328 Kč –9 % 298 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

100% přírodní sójová dekorativní svíčka ve 200 ml skle s jemnou květinovou vůní, okrasným posypem, dvěma knoty, víčkem a dobou hoření více než 50 hodin.

Správná teta je často naše kamarádka, zastánkyně i podpůrkyně. Udělejte své oblíbené tetičce radost originálním a milým dárkem. Jako dárek pro tetu jsme si pro vás připravili 100% přírodní svíčku s jemně půvabnou květinovou vůní, něžně zdobenou květy jarní sedmikrásky.

Pro výrobu svíčky využíváme pouze 100% přírodní sójový vosk bez aditiv. Jedná se o svíčku ve skle s dvojitým bavlněným knotem, a současně je svíčka opatřena stylovým víčkem. Okrasné zdobení uvnitř svíčky je pouze z přírodního materiálu, u této svíčky se jedná o sušené jarní květy sedmikrásky z okraje Českého ráje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teta má v rodinném řetězci jedinečné a nezastupitelné postavení, neboť ztělesňuje směs přátelství, mentorství a bezpodmínečné lásky, která nesčetněkrát obohacuje naše životy. Často je mostem mezi generacemi, nabízí moudrost rodiče a kamarádství přítele. Význam tety v našem životě nelze přeceňovat; je důvěrnicí, zdrojem bezpodmínečné podpory a často i oknem do světa dobrodružství a možností, které nám naše nejbližší rodina nemusí ukázat.

Společné chvíle s tetou rozkvétají v drahocenné vzpomínky, od spontánních výletů, které vyvolávají radost, až po upřímné rozhovory, které nás provázejí životními dilematy. Učí nás snít, odvážit se a vrhat se do života s nadšením a odvahou.

Teta je víc než jen příbuzná, je důležitou součástí našeho osobního růstu. Seznamuje nás s novými myšlenkami, kulturami a zkušenostmi a rozšiřuje naše obzory za hranice známých hranic naší nejbližší rodiny. Její příběhy podněcují naši představivost, její úspěchy inspirují naše ambice a její lekce utvářejí naše perspektivy a podporují nás v tom, abychom se stali empatičtějšími, otevřenějšími a odolnějšími jedinci.

Role tety v rodinném ekosystému je krásná i složitá. Je strážkyní rodinných tradic, ale často je první, kdo nás povzbuzuje k tomu, abychom porušili zaběhnuté zvyklosti a vydali se vlastní cestou. Nacházíme v ní směs tradice a rebelie, útěchy a výzvy. Stojí jako svědectví o síle a rozmanitosti rodinné lásky a ukazuje nám, že pouta se nerodí jen z krve, ale že je posiluje sdílený smích, slzy a okamžiky porozumění.

Co získáte nákupem svíčky:

Myslíme na přírodu, proto při výrobě využíváme materiály, které se dají recyklovat nebo využít i na něco jiného. Obal od dekorační vyhořelé svíčky můžete využít například jako skleničku s víčkem na koření nebo bylinky, fantazii se meze nekladou.

 • kvalitně ručně zpracovanou vonnou svíčku ve skle se stylovým víčkem
 • svíčku bez chemických aditiv
 • svíčku z čistě přírodního sójového vosku
 • svíčku s příjemnou vyváženou květinovou vůni
 • svíčku s dvěma bavlněnými knoty s možností samostatného zapálení
 • svíčku s dlouhou dobou hoření (minimálně 50 hodin s ohledem na techniky zapalování)
 • zajímavou dekoraci do bytu, domu, terasu apod.
 • další ekologické využití skleněného obalu od svíčky
 • 100% vegan

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

 • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
 • Svíčku skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
 • Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
 • Při zapalování svíčky dbejte na vlastní bezpečnost i bezpečnost svého okolí!
 • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Svíčka není dětská hračka!
 • Nevyhazujte nedohaslou svíčku do odpadkového koše!
 • Parfémy pro svíčky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Návod a bezpečnostní pokyny ke stažení (PDF)!

Doplňkové parametry

Kategorie: České vonné svíčky se zdobením
Složení: sklo, 100% sójový vosk, parfém určený pro svíčky, bavlněný knot, kov, papír, jutový provázek, květ sedmikrásky
Rozměry: průměr cca 7,5 cm, výška 7 cm, délka knotů cca 0,5 cm
Objem: 200 ml
Váha: 340 gramů (včetně skleněného obalu)
Charakteristika vůně: jemné květinové tóny
Text na štítku svíčky: Pro tetičku
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.