Dárek ke dni matek svíčka Pro maminku

Kód: 761
Český výrobek Akce Den matek
328 Kč –9 %
pro maminku vyrez
328 Kč –9 % 298 Kč
Skladem
Možnosti doručení

100% přírodní sójová dekorativní svíčka ve 200 ml skle s jemnou květinovou vůní, okrasným posypem, dvěma knoty, víčkem a dobou hoření více než 50 hodin.

Maminka není pouze žena, která nás porodila a starala se o nás, ale je to i naše spřízněná duše, ochranitelka, kamarádka a součást nás sebe samých. Udělejte své milované mamince radost vlídným slovem i milým dárkem přímo od srdce. Jako dárek pro maminku ke dni matek jsme si pro vás připravili 100% přírodní svíčku s jemně půvabnou květinovou vůní, něžně zdobenou květy jarní sedmikrásky.

Pro výrobu svíčky využíváme pouze 100% přírodní sójový vosk bez aditiv. Jedná se o svíčku ve skle s dvojitým bavlněným knotem, a současně je svíčka opatřena stylovým víčkem. Okrasné zdobení uvnitř svíčky je pouze z přírodního materiálu, u této svíčky se jedná o sušené jarní květy sedmikrásky z okraje Českého ráje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maminka v nás vyvolává pocit vesmíru, oceán lásky a bezbřehé nebe ochrany. Je to první člověk, kterého jsme kdy poznali, první dotek, který jsme pocítili, a první hlas, který nám šeptá příslib bezpodmínečné lásky. Od chvíle, kdy vstoupíme na tento svět, je naším ochráncem, průvodcem a největší oporou. Význam maminky nelze přeceňovat, protože je architektkou našich prvních vzpomínek, strážkyní našich dětských tajemství a první, kdo věří v naše sny, ať už se zdají jakkoli vzdálené.

Maminčina láska je základem našeho sebevědomí. Je vetkána do našich úspěchů a tlumí naše pády. Učí nás síle laskavosti, hodnotě tvrdé práce a důležitosti smíchu. Ukazuje nám, že je v pořádku plakat, cítit, být zranitelní, protože v těchto chvílích poznáváme sílu vlastního srdce. Její moudrost je mapou, podle které se orientujeme v životních zákrutách, a její víra v nás je větrem, který nás žene kupředu, i když o sobě pochybujeme.

Kromě lekcí a lásky však význam maminky přesahuje rámec všedního dne. Je srdcem rodiny, lepidlem, které nás spojuje v dobrém i zlém. Její oběti zůstávají často nepovšimnuty, její bezesné noci nespočítány a její starosti nevyřčeny, přesto nám stále dává všechno a neočekává za to nic jiného než naše štěstí. Nachází radost v našem smíchu, hrdost na naše úspěchy a naději v našem růstu.

Ve chvílích zoufalství je maminčino objetí útočištěm a její slova majákem naděje. Je naší první láskou, naší věčnou přítelkyní a ozvěna její lásky nás provází ještě dlouho poté, co jsme dospěli. Význam maminky nespočívá jen v péči a výchově dítěte, ale v nesmazatelné stopě, kterou v nás zanechává, utváří to, kým jsme, kým se stáváme a jak milujeme. Je nenahraditelnou melodií naší minulosti, sladkou harmonií naší přítomnosti a nadějným chórem naší budoucnosti. V každém úderu srdce, každém nádechu a každém kroku, který uděláme, je její láska tichým slibem, že ať se děje cokoli, nikdy nejsme sami.

Co získáte nákupem svíčky:

Myslíme na přírodu, proto při výrobě využíváme materiály, které se dají recyklovat nebo využít i na něco jiného. Obal od dekorační vyhořelé svíčky můžete využít například jako skleničku s víčkem na koření nebo bylinky, fantazii se meze nekladou.

 • kvalitně ručně zpracovanou vonnou svíčku ve skle se stylovým víčkem
 • svíčku bez chemických aditiv
 • svíčku z čistě přírodního sójového vosku
 • svíčku s příjemnou vyváženou květinovou vůni
 • svíčku s přírodním zdobením - sušená sedmikráska
 • svíčku s dvěma bavlněnými knoty s možností samostatného zapálení
 • svíčku s dlouhou dobou hoření (minimálně 50 hodin s ohledem na techniky zapalování)
 • zajímavou dekoraci do bytu, domu, terasu apod.
 • další ekologické využití skleněného obalu od svíčky
 • 100% vegan

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

 • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
 • Svíčku skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
 • Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
 • Při zapalování svíčky dbejte na vlastní bezpečnost i bezpečnost svého okolí!
 • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Svíčka není dětská hračka!
 • Nevyhazujte nedohaslou svíčku do odpadkového koše!
 • Parfémy pro svíčky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Návod a bezpečnostní pokyny ke stažení (PDF)!

Doplňkové parametry

Kategorie: České vonné svíčky se zdobením
Složení: sklo, 100% sójový vosk, parfém určený pro svíčky, bavlněný knot, kov, papír, jutový provázek, květ sedmikrásky
Rozměry: průměr cca 7,5 cm, výška 7 cm, délka knotů cca 0,5 cm
Objem: 200 ml
Váha: 340 gramů (včetně skleněného obalu)
Charakteristika vůně: jemné květinové tóny
Text na štítku svíčky: Pro maminku
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.