UPOZORNĚNÍ - Od 4.7. do 15.7. je z důvodu dovolené pozastavena expedice zásilek. Děkujeme za pochopení

Talisman slon pro štěstí Borneo

Kód: 1013
Český výrobek
368 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobený amulet slon pro štěstí, harmonii, sílu a plodnost v podobě světle béžového slona s vyšívanými motivy. Součástí talismanu je ručně vyrobená dárková krabička se štítkem.

Talisman slona zaujímá v hinduistické mytologii významné místo a často se používá v domácím dekoru jako symbol štěstí, harmonie, síly a plodnosti. Figurka slona má svůj význam podle feng-šuej i podle Vastu šástry.

Figurka slona s chobotem ve směru vzhůru znamená štěstí a úspěch. Odborníci na feng-šuej také přirovnávají chobot slona k vysavači, který vymetá negativní energii. Podle Vastu šástry jsou talismany slonů s chobotem směřujícím vzhůru považovány za velmi šťastné a přinášející rodině opravdové štěstí. Podle feng-šuej symbolizuje zdvižený sloní chobot dobrou náladu a pozitivní energii.

Zavřené nebo přivřené sloní oči znamenají soustředění, smyslnost, schopnost řešit výzvy a dlouhověkost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protože jsou sloni považování za zachránce a ochránce, je dobré umístit talisman se slonem přímo v předsíni u vchodových dveří. Pokud chcete uchránit svůj domov před zlem a negativní energií je vhodné umístit slona směřujícího chobotem ven.

Pro posílení vztahu s partnerem se často umísťuje amulet slona do ložnice. Sloni vyrobení z látky se často dávají pod polštář nebo vkládají přímo do povlaku.

Amulet se slonem pro štěstí využívají často i studenti, jako podporu k posílení znalostí a zlepšení soustředění. Často si berou talisman sebou na maturitní nebo státní zkoušku.

Co získáte nákupem slona pro štěstí:

  • Talisman pro štěstí, harmonii, sílu a plodnost.
  • Zajímavou bytovou dekoraci v podobě slona.
  • Originální autorský český výrobek.
  • Ručně vyrobenou dárkovou krabičku.

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

  • Nejedná se o dětskou hračku!
  • Lze prát v jemně v ruce!
  • Nevystavujte výrobek vysoce vlhkému prostředí a ohni!
  • Skladujte v suchu!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Složení: 100% bavlna, polyester (výplň), lněný provázek
Výška: 7 cm
Šířka: 10 cm
Váha: 21 gramů
Barva: Přírodní světle béžová
Specifikace: český výrobek
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.