Talisman slon pro štěstí Borneo

Kód: 1013
Český výrobek
368 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobený amulet slon pro štěstí, harmonii, sílu a plodnost v podobě světle béžového slona s vyšívanými motivy. Součástí talismanu je ručně vyrobená dárková krabička se štítkem.

Talisman slona zaujímá v hinduistické mytologii významné místo a často se používá v domácím dekoru jako symbol štěstí, harmonie, síly a plodnosti. Figurka slona má svůj význam podle feng-šuej i podle Vastu šástry.

Figurka slona s chobotem ve směru vzhůru znamená štěstí a úspěch. Odborníci na feng-šuej také přirovnávají chobot slona k vysavači, který vymetá negativní energii. Podle Vastu šástry jsou talismany slonů s chobotem směřujícím vzhůru považovány za velmi šťastné a přinášející rodině opravdové štěstí. Podle feng-šuej symbolizuje zdvižený sloní chobot dobrou náladu a pozitivní energii.

Zavřené nebo přivřené sloní oči znamenají soustředění, smyslnost, schopnost řešit výzvy a dlouhověkost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protože jsou sloni považování za zachránce a ochránce, je dobré umístit talisman se slonem přímo v předsíni u vchodových dveří. Pokud chcete uchránit svůj domov před zlem a negativní energií je vhodné umístit slona směřujícího chobotem ven.

Pro posílení vztahu s partnerem se často umísťuje amulet slona do ložnice. Sloni vyrobení z látky se často dávají pod polštář nebo vkládají přímo do povlaku.

Amulet se slonem pro štěstí využívají často i studenti, jako podporu k posílení znalostí a zlepšení soustředění. Často si berou talisman sebou na maturitní nebo státní zkoušku.

Co získáte nákupem slona pro štěstí:

  • Talisman pro štěstí, harmonii, sílu a plodnost.
  • Zajímavou bytovou dekoraci v podobě slona.
  • Originální autorský český výrobek.
  • Ručně vyrobenou dárkovou krabičku.

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

  • Nejedná se o dětskou hračku!
  • Lze prát v jemně v ruce!
  • Nevystavujte výrobek vysoce vlhkému prostředí a ohni!
  • Skladujte v suchu!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Složení: 100% bavlna, polyester (výplň), lněný provázek
Výška: 7 cm
Šířka: 10 cm
Váha: 21 gramů
Barva: Přírodní světle béžová
Specifikace: český výrobek
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud si potrpíte na originalitu, unikátnost, kvalitu a jedinečné ruční zpracování, je cr česká značka BOVO house & decor přesně to co jste hledali. Za značkou stojí „zlaté ručičky“ návrhářky, která se již od svých dětských let s láskou věnuje kreativní tvorbě. Svůj osobitý styl a zkušenosti vkládá od počátečního návrhu, až po finální zpracování svých výrobků.