Sójová vonná svíčka vůně Vanilka v tmavém skle

Kód: 1322
Akce Novinka
258 Kč –7 %
vanilka detail hneda
258 Kč –7 % 238 Kč
Skladem
Možnosti doručení

100% přírodní sójová dekorativní svíčka ve 180 ml hnědém skle s vůní sladké vanilky, bavlněným knotem, zlatým víčkem a dobou hoření více než 40 hodin.

Objevte esenci klidu a tepla s naší sójovou  vonnou svíčkou s vůní vanilky. Svíčka je uložena v sofistikovaném tmavém skle a není jen zdrojem světla, ale také ozdobou, která dodá eleganci každé místnosti. Zlaté víčko, které zdobí vrchní část, není pouhým ochranným krytem, ale symbolem pokladu, který se skrývá uvnitř. Naše svíčka, vyrobená z prvotřídního sójového vosku slibuje čistší a déle trvající hoření a zahalí váš prostor do uklidňující a sladké vanilkové vůně. Pokud hledáte dárek pro maminku, manželku nebo přítelkyni, je tato  svíčka to pravé ořechové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uklidňující vůně vanilky je dlouhodobě oblíbená. Její sladká a hřejivá esence vyvolává vzpomínky na domácí dobroty a klidné chvíle s rodinou a přáteli. Tato vůně si našla cestu do centra aromaterapie a bytové výzdoby, a to zejména prostřednictvím svíček s vůní vanilky, které nabízejí více než jen příjemnou vůni, slouží jako oáza klidu a nástroj pro zlepšení duševní pohody.

Půvab vanilkové vůně ve svíčkách přesahuje její nádhernou vůni. V aromaterapii je vanilka ceněna pro své uklidňující vlastnosti, které mohou výrazně snížit stres a úzkost. Její jemná přítomnost v místnosti dokáže vytvořit útočiště klidu a proměnit jakýkoli prostor v útočiště před rušným světem venku. Zapálení svíčky s vůní vanilky ve chvílích relaxace nebo meditace může prohloubit pocit klidu, pomoci uzemnit myšlenky a podpořit klidový stav.

Vliv vanilky se navíc rozšiřuje na zlepšení nálady a posílení emočního zdraví. Vůně je spojována s produkcí serotoninu, neurotransmiteru, který přispívá k pocitu štěstí a pohody. Díky tomu jsou svíčky s vůní vanilky jednoduchým, ale účinným pomocníkem v boji proti smutku nebo únavě a osvětlují cestu k pozitivnějšímu a povznesenějšímu stavu mysli.

Svíčky vyrobené z přírodních materiálů, jako je sójový vosk, v kombinaci s vanilkovou esencí nabízejí kromě svých aromatických účinků také čistší a ekologičtější variantu. Tyto svíčky hoří rovnoměrněji a uvolňují méně škodlivin, což zajišťuje, že kvalita vzduchu zůstává čistá a sladká vůně vanilky tak účinněji prostupuje prostorem.

Myslíme na přírodu, proto při výrobě využíváme materiály, které se dají recyklovat nebo využít i na něco jiného. Obal od dekorační vyhořelé svíčky můžete využít například jako skleničku s víčkem na koření nebo bylinky, fantazii se meze nekladou.

Co získáte nákupem svíčky:

 • kvalitně ručně zpracovanou vonnou svíčku v tmavém skle se zlatým uzávěrem
 • svíčku bez chemických aditiv
 • svíčku z čistě přírodního sójového vosku
 • svíčku s příjemnou vyváženou vanilkovou vůní
 • svíčku s bavlněným knotem
 • svíčku s dlouhou dobou hoření (minimálně 40 hodin s ohledem na techniky zapalování)
 • zajímavou dekoraci do bytu, domu, terasu apod.
 • další ekologické využití skleněného obalu od svíčky

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

 • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
 • Svíčku skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
 • Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
 • Při zapalování svíčky dbejte na vlastní bezpečnost i bezpečnost svého okolí!
 • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Svíčka není dětská hračka!
 • Nevyhazujte nedohaslou svíčku do odpadkového koše!
 • Parfémy pro svíčky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Návod a bezpečnostní pokyny ke stažení (PDF)!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Složení: sklo, 100% sójový vosk, parfém určený pro svíčky, bavlněný knot, kov, papír
Rozměry: průměr 6,5 cm, výška 82 cm, délka knotů cca 0,5 cm
Objem sklenice: 180 ml
Objem vosku: 160 ml
Váha: 320 gramů (včetně skleněného obalu)
Charakteristika vůně: sladká vanilka
Text na štítku svíčky: Vanilka
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.