Krabička Toothy pro mléčné zoubky

Kód: 134
289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Stylová látková krabička na první mléčné zoubky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toothy je originální dekorace a stylová látková krabička na mléčné zoubky, která je opatřena malou kapsičkou pro vložení památečního mléčného zubu vašeho dítěte.

Pokud fandíte tradicím, jako je Zoubková víla Zubnička nebo Zubilka, můžete koupit Toothyho i pro vaše děti a do kapsičky místo zoubku vložit minci. Jelikož se jedná o měkký obal, můžete bezpečně vložit Toothyho večer pod polštář a těšit se na ráno, až se váš malý princ nebo princezna probudí. Není nic krásnějšího než pohled na smějící se dítě, které se raduje, z překvapení, které nechala v dětském pokojíčku pod polštářem Zoubková víla.

Děti, kteří se bojí zubního lékaře, mohou navíc Toothyho využít jako svého parťáka při návštěvě zubní ordinace. Stačí, aby krabičku sebou vzala maminka do kabelky nebo tatínek do aktovky či kapsy. Děti budou vědět, že látkový zoubek na ně dává pozor a budou "mít pro strach ze zubaře uděláno".

Pro zubaře může být látková krabička na mléčné zoubky vítaným dárkem pro malé dětské pacienty. Současně může být Toothy dekorací, která oživí čekárnu či zubní ordinaci.

Látkový zub může být i zajímavým a originálním dárkem k Vánocům, narozeninám, svátku, Valentýnu nebo promoci pro zubní lékaře, zubní lékařky nebo studenty lékařských fakult na universitách.

  • Výrobek je nutné chránit před vlhkem, intenzivním slunečním zářením a teplem!
  • Součástí dekorace je designová papírová krabička.
  • Nejedná se o dětskou hračku!
  • Vyrobeno v České republice!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Materiál: 100% bavlna, výplň 100% polyester, papír
Rozměry: výška 11 cm, šířka 8,5 cm, hloubka 2 cm
Barva: bílá

cr Český výrobce dekorací a bytových doplňků pro byt, dům i zahradu. Garance vysoké kvality zpracování.