Svíčka dárek Pro babičku

Kód: 762
Český výrobek Akce Den matek
328 Kč –9 %
pro babicku vyrez
328 Kč –9 % 298 Kč
Skladem
Možnosti doručení

100% přírodní sójová dekorativní svíčka ve 200 ml skle s květinovou vůní, okrasným posypem, dvěma knoty, víčkem a dobou hoření více než 50 hodin.

Babička je moudrost! Babička je laskavost! Babička je láska v čisté podobě! Pokud se na nás usmálo v životě štěstí, doprovází naše dětství, dospívání i dospělost milovaná babička. Je to silná žena, bez které si život nedokážeme ani představit. Čas je bohužel neúprosný, a proto využijte každého okamžiku, abyste mohli své babičce říct, jak ji máte moc rádi a jak si ji vážíte.

Nejen slova, ale i milý dárek, přímo do srdce může vaši babičku potěšit. Pro tuto příležitost jsme si pro vás připravili 100% přírodní svíčku s jemně půvabnou květinou vůní, něžně zdobenou sušenými květy jarní sedmikrásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Babička v nás vyvolává nesčetné množství emocí, zahaluje nás teplem vzpomínek, sladkostí lásky a moudrostí věků. Je svědectvím o trvalé síle rodiny, živým mostem k naší minulosti a vůdčím světlem pro naši budoucnost. Její význam v našich životech je nezměrný, protože není jen jednou vzdáleným rodičem, ale i milovanou společnicí, moudrou rádkyní a ceněnou důvěrnicí.

Babičky zaujímají v našich srdcích jedinečné místo, nabízejí útěchu a radost s otevřenou náručí a pohotovým úsměvem. Jejich domovy jsou útočištěm nekonečných dobrot a příběhů, kde každý kout vypráví příběh a každý předmět má svou historii. S každou návštěvou se hlouběji vplétáme do přediva našeho rodu, který nás spojuje s kořeny, jež jsme nikdy neviděli, ale vždy jsme je cítili. Jsou to strážci dědictví naší rodiny, kteří nás učí prostřednictvím příběhů z minulých let, vštěpují nám hrdost na naše dědictví a předávají nám poučení z celoživotních zkušeností.

Láska babičky je zvláštní druh lásky, bezpodmínečná a všeobjímající. Je ve způsobu, jakým se na nás dívá, a vidí nejen to, jací jsme, ale i to, jací můžeme být. Je v její neochvějné podpoře, laskavém vedení a tvrdé ochraně. Babičky oslavují naše vítězství, ať už jsou jakkoli malá, utěšují nás při porážkách a věří v naše sny, i když se zdají nemožné.

Kromě lásky a poučení však babičky hrají klíčovou roli v rodinné dynamice. Jsou to mírotvorkyně a vypravěčky příběhů, které splétají generace dohromady nitkami společných vzpomínek a vzájemného respektu. Jejich moudrost, zrozená z let triumfů a zkoušek, je majákem, který nás vede na naší vlastní životní cestě. Učí nás, jak důležitá je trpělivost, jakou hodnotu má tvrdá práce a jak krásné jsou prosté radosti.

 

Co získáte nákupem svíčky:

Pro výrobu svíčky využíváme pouze 100% přírodní sójový vosk bez aditiv. Jedná se o svíčku ve skle s dvojitým bavlněným knotem, a současně je svíčka opatřena stylovým víčkem. Posyp uvnitř svíčky je pouze z přírodního materiálu, u této svíčky se jedná o sušené jarní květy sedmikrásky.

Myslíme na přírodu, proto při výrobě využíváme materiály, které se dají recyklovat nebo využít i na něco jiného. Obal od dekorační vyhořelé svíčky můžete využít například jako skleničku s víčkem na koření nebo bylinky, fantazii se meze nekladou.

 • kvalitně ručně zpracovanou vonnou svíčku ve skle se stylovým víčkem
 • svíčku bez chemických aditiv
 • svíčku z čistě přírodního sójového vosku
 • svíčku s příjemnou vyváženou květinovou vůni
 • svíčku s dvěma bavlněnými knoty s možností samostatného zapálení
 • svíčku s dlouhou dobou hoření (minimálně 50 hodin s ohledem na techniky zapalování)
 • zajímavou dekoraci do bytu, domu, terasu apod.
 • další ekologické využití skleněného obalu od svíčky
 • 100% vegan

Pro bezpečné používání dbejte prosím těchto pokynů:

 • Dodržujte obecné zásady bezpečné manipulace s ohněm!
 • Svíčku skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.
 • Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od předmětů, které by se mohly vznítit!
 • Při zapalování svíčky dbejte na vlastní bezpečnost i bezpečnost svého okolí!
 • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty! Svíčka není dětská hračka!
 • Nevyhazujte nedohaslou svíčku do odpadkového koše!
 • Parfémy pro svíčky obecně patří mezi možné alergeny, které mohou dráždit dýchací ústrojí. Zapalovat svíčky není vhodné v prostorech, kde se pohybují děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy!

ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Návod a bezpečnostní pokyny ke stažení (PDF)!

Doplňkové parametry

Kategorie: České vonné svíčky se zdobením
Složení: sklo, 100% sójový vosk, parfém určený pro svíčky, bavlněný knot, kov, papír, jutový provázek, květ sedmikrásky
Rozměry: průměr cca 7,5 cm, výška 7 cm, délka knotů cca 0,5 cm
Objem: 200 ml
Váha: 340 gramů (včetně skleněného obalu)
Charakteristika vůně: jemné květinové tóny
Text na štítku svíčky: Pro babičku
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BOVO house & decor je cr česká značka, která se již od roku 2012 pyšní originalitou, unikátností, kvalitou a jedinečným ručním zpracováním. Za touto značkou stojí návrhářka s "zlatými ručičkami", která od dětství projevuje lásku k kreativní tvorbě. Její osobitý styl a zkušenosti jsou patrné od počátečního návrhu až po finální zpracování výrobků. V každém kousku je zanechán kousek její duše a velký důraz je kladen na kvalitu zpracování, použití přírodních a recyklovaných materiálů. BOVO house & decor vzniklo z touhy poskytnout trhu originální českou tvorbu, která je vytvořena s láskou a péčí, v reakci na převahu výrobků "Číny resp. Asie" na trhu. Značka se zaměřuje na zákazníky, kteří chtějí podpořit domácí výrobce a obohatit své prostředí o jedinečné dekorace, které přinášejí radost a spokojenost.