Novinky

Bezpečně zabaleno – opatření proti COVID-19

Při současné situaci s koronavirem COVID-19 dodržujeme veškerá nutná hygienická a epidemiologická opatření v rámci balení výrobků pro následnou logistiku. Balení našich výroků probíhá v respirátorech třídy FFP2 a latexových rukavicích. Výrobky jsou skladovány na místech mimo dosah nekompetentních osob.

Šťastný nový rok 2021

Do nového roku 2021 přejeme všem našim zákazníkům hodně štěstí, zdraví i úspěchů a těšíme se, že i v tomto roce vykročíme to správnou nohou ke společné spokojenosti. Základem naší práce je vracejí se zákazník, a proto si zakládáme na perfektním zákaznickém servisu. Jsme vám k dispozici opět na e-mailu nebo telefonu.

Na letošní rok jsme si pro vás připravili několik novinek. V první řadě se chystáme výrazně rozšířit sortiment od dalších českých výrobců. Dále uvažujeme o rozšíření dopravy o DPD a v neposlední řadě bychom chtěli více podpořit ekologické balení našich výrobků.

Veselé Vánoce 2020

Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň, kterou nám poskytovali v tomto roce. Zároveň bychom vám všem rádi popřáli klidné a veselé vánoční svátky a do nového roku 2021 hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Týden dopravy zdarma pro dekorace s motivem kočky

Máte rádi kočky, kočičky, koťátka a vše s nimi spojené? Máme pro Vás dobrou zprávu v našem internetovém obchodě jsme od dnešního dne spustili týden dopravy zdarma pro všechny kočičí dekorace.

Naše aktuální nabídka >>>

Sleva za platbu předem

Pro objednávky v hodnotě nákupu od 350,- Kč z našeho e-shopu platí sleva 20,- Kč z ceny celkového nákupu při platbě předem na náš bankovní účet.

Proč jsme se tak rozhodli? V prvním případě chceme pro vás, naše zákazníky zjednodušit přebírání zásilek. Pokud budete mít uhrazeno zboží předem je odbavení na odběrných místech i u kurýra značně rychlejší. Šetříme váš čas, současně rozšiřujeme možnosti odběru i pro další osoby, které mohou váš balíček přebírat bez ohledu na předávání hotovosti k zaplacení zásilek. Pouze jim stačí předat PIN k přebrání zásilky.

V druhém případě i pro nás má výhodu platba předem, a to zejména v ohledu k optimalizaci logistických a platebních procesů.  Zlepšením těchto procesů můžeme našim zákazníkům v návaznosti nabízet vylepšené služby.

Tato promo akce platí do odvolání.

Využijte Z-BOX od Zásilkovny

Rádi bychom naše zákazníky využívající služby dodání zásilek na výdejní místa Zásilkovny informovali o možnostech: zasílání balíčku do Z-BOXů od Zásilkovny.

Zásilkovna postupně otevírá samoobslužná výdejní místa. Výhodou je nonstop 24. hodinový provoz, bezkontaktní vyzvednutí zásilek (ochrana zejména ohledně COVID-19), omezení front na čekání. Navíc tyto výdejní boxy jsou i ekologické v rámci spotřeby energie, k napájení využívají také solární panely.

Jak zvolíte Z-BOX při Vašem nákupu? Jednoduše, při volbě způsobu dopravy vyberete možnost Zásilkovna a v nabídkách se Vám zobrazí jednotlivá výdejní místa včetně Z-BOXů. Vybere si Z-BOX, který je nejblíže vašemu domovu nebo zaměstnání. Až zásilka dorazí do Z-BOXu, budete informování standardně e-mailem i smskou.

Výzdoba na Halloween 2020

Babí léto řeklo poslední sbohem a podzim se převlékl do churavějšího kabátu. Pro většinu z nás je toto období spojeno více s domácí pohodou u krbu a konzumování výtečných plodů léta, a to i v tekuté podobě. Avšak blížící se datum 31. října naznačuje, že se bude brzy něco barevného a strašidelného dít! Pro všechny nedočkavce nastane tajemný večer roku Halloween. Pokud patříte mezi fanoušky tohoto barevného a temného svátku pozdního podzimu a milujete Halloweenské dekorace, máme pro Vás tip na letošní rok! Jsou to zlato-bronzové lucerny na čajovou svíčku ve tvaru dýně.

Prohlédněte si naší aktuální nabídku »

dyne-post

 

Nákup ručně vyráběných výrobků - handmade výrobky

Pokud se zabýváte ruční výrobou jako OSVČ nebo firma a hledáte nová místa odbytu pro vaše výrobky máte možnost prodávat přímo u nás na BOVO.cz. Může jednat o výrobky z látky, skla, dřeva, papíru, kovu apod. Nicméně, abychom zařadili vaše ručně vyráběné výrobky do našeho e-shopu musíte splňovat specifická kritéria. Více naleznete zde.

Dobírka u PPL

Ode dneška máte na BOVO.cz možnost využití dobírky i u dopravy PPL. Doposud tato možnost platila pouze pro Českou poštu a Zásilkovnu. Nicméně pokud využijete platbu předem na účet ušetříte poplatek za dobírku.

Magnetky na ledničku

Rádi si vystavujete ve vaší kuchyni na lednici fotky rodiny, dětí nebo každoroční fotografie z letní a zimní dovolené, a přitom hledáte neokoukané, stylové a originální magnetky na ledničku ve vintage stylu?

Nabízíme sady cementových magnetek po 4 kusech ve tvaru srdce, a to v různých barevných variantách. Výsadou těchto magnetek je jejich pevnost a zajímavá barevná povrchová úprava. Samozřejmostí je silný magnet, který opravdu na lednici s kovovými dvířky vaše oblíbené fotografie opravdu udrží.

Prohlédněte si naší aktuální nabídku »