Novinky

Babí léto se slevou -15 % na všechny svíčky s posypem

Babí léto pro někoho indiánské léto je přesně ta doba, kdysi chcete vychutnat ještě sílu teplých paprsků Slunce. Než začnou podzimní plískanice, užijte si letošní poslední slunné dny s našimi vonnými svíčkami ze 100 % přírodního sójového vosku bez chemických přísad s organickým posypem.

babi-leto-fb

Přihlašování přes Facebook

Abychom vám usnadnili přihlašování do našeho e-shopu, zavedli jsme nově možnost přihlašování prostřednictvím účtu na Facebooku. Pokud jste uživateli této sociální sítě a jste přihlášeni ke svému účtu, jednoduše a rychle se přihlásíte na BOVO.cz klinutím na tlačítko „Přihlásit se přes Facebook!“. Pokud účet na BOVO.cz nemáte, prvním přihlášením se automaticky vytvoří základní účet zákazníka, kde pak podle svého doplníte další údaje, jako je například dodací nebo fakturační adresa.

Doprava zdarma od 1.200,-

Upravili jsme ceny za dopravu, doručení zdarma máte nově u nás již u nákupu nad 1.200,- Kč. Doručení zdarma platí pouze pro výdejní místa Zásilkovny!

doprava-zdarma-velka-1200

Změna obchodních podmínek

Od 18.05.2021 máme novou verzi obchodních podmínek. V zásadě pouze došlo ke změně v případech pro platbu předem. Nově jsme zkrátili splatnost na 3 pracovní dny.

Den matek 2021

Oslavte s námi den matek! Pro tuto každoroční příležitost jsme si připravili pro vás slevu 10% a to na všechny přírodní sójové svíčky. Vyberte si vůni, která potěší vaši maminku nebo babičku. Akce platí do neděle 9. května 2021.

mat-small

Čarodějnice 2021

Filipojakubská noc a pálení čarodějnic klepe na dveře. Čarodějnice pro vás jako talisman pro štěstí nebo jako dárek!509

 Prohlédněte si naší aktuální nabídku »

 

Jarní výprodej 2021

Do konce měsíce dubna probíhá výprodej na jarní a velikonoční dekorace. Využijte výhodné ceny a nakupte si na další Velikonoce dopředu nebo prostě jen tak pro radost.

sale-jaro-2021-small

Luxusní vonné svíčky v křišťálovém skle

Nově v naší nabídce naleznete prémiové dvoj knotové vonné svíčky ze 100 % přírodního sójového vosku v českém křišťálovém skle.

Dopřejte si podmanivou vůni santalového dřeva, energickou vanilku nebo uklidňující lotosový květ.

 luxusni-svicky-kategorie

 Prohlédněte si naší aktuální nabídku »

Dárky k MDŽ

Dnes je 8. března a všechny ženy mají svůj svátek, slaví se Mezinárodní den žen. Proč neudělat radost svojí babičce, mamince, manželce, přítelkyni, dceři nebo i sama sobě. Dekorativní vonnou svíčku ocení takřka každá žena. Není na to si doma udělat příjemnou pohodu, relaxovat u hořící svíčky a nasávat čistě pozitivní energii. Určitě si vyberete vůni, která vám sedne!

 Prohlédněte si naší aktuální nabídku » 

Rozšiřte svoji sbírku andělíčků

Nově jsme naskladnili andělé z keramiky v různých variantách, které mohou obohatit vaši domácí sbírku. Pokud nevlastníte domácí sbírku nevadí, andílek může být vhodným dárkem pro maminku, babičku, manželku či přítelkyni. Anděl je talismanem, který může být pomocníkem ke štěstí a ke zdraví.

Prohlédněte si naší aktuální nabídku »