Novinky

Jarní výprodej 2021

Do konce měsíce dubna probíhá výprodej na jarní a velikonoční dekorace. Využijte výhodné ceny a nakupte si na další Velikonoce dopředu nebo prostě jen tak pro radost.

sale-jaro-2021-small

Luxusní vonné svíčky v křišťálovém skle

Nově v naší nabídce naleznete prémiové dvoj knotové vonné svíčky ze 100 % přírodního sójového vosku v českém křišťálovém skle.

Dopřejte si podmanivou vůni santalového dřeva, energickou vanilku nebo uklidňující lotosový květ.

 luxusni-svicky-kategorie

 Prohlédněte si naší aktuální nabídku »

Dárky k MDŽ

Dnes je 8. března a všechny ženy mají svůj svátek, slaví se Mezinárodní den žen. Proč neudělat radost svojí babičce, mamince, manželce, přítelkyni, dceři nebo i sama sobě. Dekorativní vonnou svíčku ocení takřka každá žena. Není na to si doma udělat příjemnou pohodu, relaxovat u hořící svíčky a nasávat čistě pozitivní energii. Určitě si vyberete vůni, která vám sedne!

 Prohlédněte si naší aktuální nabídku » 

Rozšiřte svoji sbírku andělíčků

Nově jsme naskladnili andělé z keramiky v různých variantách, které mohou obohatit vaši domácí sbírku. Pokud nevlastníte domácí sbírku nevadí, andílek může být vhodným dárkem pro maminku, babičku, manželku či přítelkyni. Anděl je talismanem, který může být pomocníkem ke štěstí a ke zdraví.

Prohlédněte si naší aktuální nabídku »

Bezpečně zabaleno – opatření proti COVID-19

Při současné situaci s koronavirem COVID-19 dodržujeme veškerá nutná hygienická a epidemiologická opatření v rámci balení výrobků pro následnou logistiku. Balení našich výroků probíhá v respirátorech třídy FFP2 a latexových rukavicích. Výrobky jsou skladovány na místech mimo dosah nekompetentních osob.

Šťastný nový rok 2021

Do nového roku 2021 přejeme všem našim zákazníkům hodně štěstí, zdraví i úspěchů a těšíme se, že i v tomto roce vykročíme to správnou nohou ke společné spokojenosti. Základem naší práce je vracejí se zákazník, a proto si zakládáme na perfektním zákaznickém servisu. Jsme vám k dispozici opět na e-mailu nebo telefonu.

Na letošní rok jsme si pro vás připravili několik novinek. V první řadě se chystáme výrazně rozšířit sortiment od dalších českých výrobců. Dále uvažujeme o rozšíření dopravy o DPD a v neposlední řadě bychom chtěli více podpořit ekologické balení našich výrobků.

Veselé Vánoce 2020

Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň, kterou nám poskytovali v tomto roce. Zároveň bychom vám všem rádi popřáli klidné a veselé vánoční svátky a do nového roku 2021 hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Týden dopravy zdarma pro dekorace s motivem kočky

Máte rádi kočky, kočičky, koťátka a vše s nimi spojené? Máme pro Vás dobrou zprávu v našem internetovém obchodě jsme od dnešního dne spustili týden dopravy zdarma pro všechny kočičí dekorace.

Naše aktuální nabídka >>>

Sleva za platbu předem

Pro objednávky v hodnotě nákupu od 350,- Kč z našeho e-shopu platí sleva 20,- Kč z ceny celkového nákupu při platbě předem na náš bankovní účet.

Proč jsme se tak rozhodli? V prvním případě chceme pro vás, naše zákazníky zjednodušit přebírání zásilek. Pokud budete mít uhrazeno zboží předem je odbavení na odběrných místech i u kurýra značně rychlejší. Šetříme váš čas, současně rozšiřujeme možnosti odběru i pro další osoby, které mohou váš balíček přebírat bez ohledu na předávání hotovosti k zaplacení zásilek. Pouze jim stačí předat PIN k přebrání zásilky.

V druhém případě i pro nás má výhodu platba předem, a to zejména v ohledu k optimalizaci logistických a platebních procesů.  Zlepšením těchto procesů můžeme našim zákazníkům v návaznosti nabízet vylepšené služby.

Tato promo akce platí do odvolání.

Využijte Z-BOX od Zásilkovny

Rádi bychom naše zákazníky využívající služby dodání zásilek na výdejní místa Zásilkovny informovali o možnostech: zasílání balíčku do Z-BOXů od Zásilkovny.

Zásilkovna postupně otevírá samoobslužná výdejní místa. Výhodou je nonstop 24. hodinový provoz, bezkontaktní vyzvednutí zásilek (ochrana zejména ohledně COVID-19), omezení front na čekání. Navíc tyto výdejní boxy jsou i ekologické v rámci spotřeby energie, k napájení využívají také solární panely.

Jak zvolíte Z-BOX při Vašem nákupu? Jednoduše, při volbě způsobu dopravy vyberete možnost Zásilkovna a v nabídkách se Vám zobrazí jednotlivá výdejní místa včetně Z-BOXů. Vybere si Z-BOX, který je nejblíže vašemu domovu nebo zaměstnání. Až zásilka dorazí do Z-BOXu, budete informování standardně e-mailem i smskou.