Novinky

Aktualizace obchodních podmínek

Aktualizovali jsme všeobecné obchodní podmínky. Nové podmínky jsou platné od 6.1.2023. Detailní informace naleznete přímo zde.

Aktualizace GDPR

Aktualizovali jsme zásady ochrany osobních údajů. Nové zásady jsou platné od 1.1.2023. Detailní informace naleznete přímo zde.

Doručení zásilek na Parcelshopy

Rozšířili jsme možnost doručení zásilek na výdejní místa PPL – Parcelshopy a Parcelboxy. Jednoduše v druhém kroku objednávky (doprava a platba), zvolíte možnost PPL Parcelshop, kde si vyberete místo, kam budete chtít vaši zásilku doručit.

Přihlašování pomocí účtu Google

Pro jednodušší přístup k Vašemu účtu nebo nové registraci jsme nově zprovoznili přihlašování pomocí účtu Google. Zjednodušené přihlášení uvítají určitě všichni, kteří aktivně využívají účet Google nebo uživatelé mobilních telefonů s mobilní operačním systémem Android.

Dále samozřejmě zůstávají možnosti přihlášení pomocí účtu na Facebooku nebo pomocí e-mailové schránky a hesla.

Prázdninová cenová akce na sójové svíčky

Dopřejte si svěží vůně v přírodní sójové svíčce ve skle pro teplé letní večery. Prázdninová výhodná cenová akce platí do konce srpna pro vybrané druhy svíček s charakteristikou lehkých letních vůní!

914_malina-vyrez

 

Den matek 2022

Potěšte svojí milovanou maminku na den matek a podarujte ji milým dárkem od srdce. Pro tuto příležitost jsme si pro vás připravili nádherně vonící svíčky ze 100% přírodního sójového vosku s ozdobným přírodním posypem. Do 8.5.2022 v akční slevě.

779-3_pro-maminku-sedmikrasky-top

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022

Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň v tomto roce. Rádi bychom všem popřáli klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí, spokojenosti i úspěchů. Váš tým BOVO.cz

PF-2022-BOVO

Online platby kartou

Nově u nás na BOVO.cz můžete za svůj nákup zaplatit jednoduše platební kartou, Apple Pay, Google Pay nebo online bankovním převodem. Vyřízení vašeho nákupu probíhá rychleji, a navíc ušetříte za dobírku.

Babí léto se slevou -15 % na všechny svíčky s posypem

Babí léto pro někoho indiánské léto je přesně ta doba, kdysi chcete vychutnat ještě sílu teplých paprsků Slunce. Než začnou podzimní plískanice, užijte si letošní poslední slunné dny s našimi vonnými svíčkami ze 100 % přírodního sójového vosku bez chemických přísad s organickým posypem.

babi-leto-fb

Přihlašování přes Facebook

Abychom vám usnadnili přihlašování do našeho e-shopu, zavedli jsme nově možnost přihlašování prostřednictvím účtu na Facebooku. Pokud jste uživateli této sociální sítě a jste přihlášeni ke svému účtu, jednoduše a rychle se přihlásíte na BOVO.cz klinutím na tlačítko „Přihlásit se přes Facebook!“. Pokud účet na BOVO.cz nemáte, prvním přihlášením se automaticky vytvoří základní účet zákazníka, kde pak podle svého doplníte další údaje, jako je například dodací nebo fakturační adresa.