Novinky

Sleva pro registrované zákazníky

Pokud se na BOVO.cz stanete registrovaným zákazníkem automaticky získáváte slevu 2% z ceny u všech produktů na eshopu. Kromě 2% slevy budete mít snadný přístup historii Vašich objednávek. Zaregistrovat se můžete snadno  zde >>>

Slevová akce den matek 2023

Den matek je důležitou příležitostí, jak projevit uznání a lásku výjimečné ženě, která nás přivedla na svět. I když existuje mnoho způsobů, jak tento den oslavit, promyšlený dárek je vždy skvělým nápadem. Pokud hledáte jedinečný a smysluplný dárek pro maminku, zvažte možnost darovat jí vonnou svíčku ze sójového vosku s personalizovaným textem.

Pro tento významný den jsme si připravili slevovou akci na vybrané druhy vonných svíček. Akce platí do konce května 2023!

Svíčky ze sójového vosku jsou skvělou volbou, protože se vyrábějí z přírodního, obnovitelného sójového oleje, takže jsou ekologické a udržitelné. Hoří také čistěji a déle než tradiční parafínové svíčky, což je bonus pro každého, kdo si rád užívá atmosféru světla svíček.

779-2

 

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

Aktualizovali jsme zásady ochrany osobních údajů. Nové zásady jsou platné od 14.2.2023. Detailní informace naleznete přímo zde.

Nový účet pro platby převodem

Od dnešního dne je možné využívat pro platby převodem náš účet vedený u Fio banky. Informace o účtu naleznete v záložce Kontakt.

Aktualizace obchodních podmínek

Aktualizovali jsme všeobecné obchodní podmínky. Nové podmínky jsou platné od 6.1.2023. Detailní informace naleznete přímo zde.

Aktualizace GDPR

Aktualizovali jsme zásady ochrany osobních údajů. Nové zásady jsou platné od 1.1.2023. Detailní informace naleznete přímo zde.

Doručení zásilek na Parcelshopy

Rozšířili jsme možnost doručení zásilek na výdejní místa PPL – Parcelshopy a Parcelboxy. Jednoduše v druhém kroku objednávky (doprava a platba), zvolíte možnost PPL Parcelshop, kde si vyberete místo, kam budete chtít vaši zásilku doručit.

Přihlašování pomocí účtu Google

Pro jednodušší přístup k Vašemu účtu nebo nové registraci jsme nově zprovoznili přihlašování pomocí účtu Google. Zjednodušené přihlášení uvítají určitě všichni, kteří aktivně využívají účet Google nebo uživatelé mobilních telefonů s mobilní operačním systémem Android.

Dále samozřejmě zůstávají možnosti přihlášení pomocí účtu na Facebooku nebo pomocí e-mailové schránky a hesla.

Prázdninová cenová akce na sójové svíčky

Dopřejte si svěží vůně v přírodní sójové svíčce ve skle pro teplé letní večery. Prázdninová výhodná cenová akce platí do konce srpna pro vybrané druhy svíček s charakteristikou lehkých letních vůní!

914_malina-vyrez

 

Den matek 2022

Potěšte svojí milovanou maminku na den matek a podarujte ji milým dárkem od srdce. Pro tuto příležitost jsme si pro vás připravili nádherně vonící svíčky ze 100% přírodního sójového vosku s ozdobným přírodním posypem. Do 8.5.2022 v akční slevě.

779-3_pro-maminku-sedmikrasky-top