Kasička pro děti pes Ben

Kód: 864
386 Kč
Skladem

11 cm vysoká dětská kasička v podobě psa s modrou mašlí v šedobílém provedení.

Psi jsou odjakživa nejvěrnějším přítelem člověka. Jsou to hlídači a parťáci, kteří se nebojí postavit za rodinu, se kterou žijí, a proto je pes symbolem rodinného štěstí a bezpečí. Kdo jiný, než věrně oddaný chlupatý člen rodiny by měl pohlídat vaše děti a rodinné finance.

Tento roztomilý pejsek může být první dětská kasička pro vaše děti. Velký čumák, výrazný kukuč a úsměv rozzáří každé dětské oči, navíc již odmala povede vaše děti k základům finanční gramotnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě praktického využití může být tento keramický pes i originální bytovou dekorací na poličku nebo stůl. Bytový doplněk v podobě psa může být i zajímavým dárkem pro všechny co mají rádi psi.

Otvor na vhazování mincí je umístěn z vrchní části keramického psa. Až bude kasička naplněna až po okraj, nemusíte zoufat, že kasičku budete muset rozbít. Ze spodní části kasičky je otvor s perforovaným zeslabeným keramickým uzávěrem, který lze snadno vyklepnout menším kladivem. Pro opakované využití je možné otvor znovu zadělat například kartonem a přilepit lepidlem nebo tavící pistolí.

Nicméně je nutné pamatovat, že keramická kasička není dětskou hračkou, a proto je dobré dbát na bezpečnost, mít kasičku pod dohledem na bezpečném místě, aby nemohlo dojít ke zranění dětí.

 ruka Ruční výroba. cr Český výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi dekorace
Materiál: keramika, barevná glazura, látka
Výška: 11 cm
Barva: černá, bílá, šedá, modrá
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_nove-male100px

cr Český výrobce originální keramiky z Votice.